CLEAN-ZAW Michał Zawada

ul. Nowa 5a, 08-440 Pilawa

NIP: 826-214-38-74

Dzięki ponad pięcioletniemu doświadczeniu w pracy w branży sprzedaży dywanów, wykładzin oraz pokrewnych, postanowiliśmy profesjonalnie zająć się usługami polegającymi na konserwacji powierzchni użytkowych. Zdobyte w naszej karierze doświadczenie oraz wiedza daje nam nieosiągalne dla konkurencji zaplecze wiedzy teoretycznej. Konserwacja dywanów oraz powierzchni syntetycznych jak i naturalnych wymaga dużej wiedzy i doświadczenia aby efekty były miarodajne. W celu osiągania najlepszych rezultatów stosujemy specjalistyczne środki chemiczne firmy Karcher, PROCHEM i, Kleen. Oferujemy zatem  Państwu profesjonalne czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin dywanowych i wszelkich obić tapicerskich, wraz z możliwością układania.

Naszą dewizą jest wysoka jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów. Ze szczególną uwagą i starannością podchodzimy do  klientów kluczowych, z którymi mamy wiążące umowy. Taki klient może liczyć na korzystne upusty oraz pełną dyspozycyjność. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem stosowanych przez nas metod czyszczenia oraz z cennikiem oferowanych usług.

Zapewniamy solidność wykonania zleconej usługi a czas wykonywania usługi zależy tylko od stopnia zabrudzenia czyszczonej-pranej powierzchni.